להרשמה בטלפון
להרשמה באימייל:

51253052

 

ח. מהדרום זכתה בתאריך 26/06/2012 בזכיה ע"ס 2,500,000
ישבתי עם חברה בבית קפה באותו בוקר שקיבלתי את הטלפון לוטוקש,
הבחורה אמרה לי באדיבות שיש לה בשורות מאוד טובות עבורי ושזכיתי ב-2.5 מליון ₪, הייתי ממש המומה והנציגה הייתה סבלנית ושמחה בשבילי, אחרי שיצאתי מההלם הגיעה ההתרגשות הגדולה ובקושי יכולתי לדבר.
הנציגה הסבלנית הייתה עדיין על הקו והסבירה לי שאני יכולה להגיע למשרד של לוטוקש כבר מחר על מנת לממש את הזכייה וכך היה, למחרת הבן שלי התלווה אליי וקיבלנו את הכסף מיד, מאוד מעריכה את השירות והאמינות והמקצועית של לוטוקש !
 

נ. מהצפון זכה בתאריך 26/06/2012 בזכיה ע"ס 2,500,000
את הטלפון מלוטוקש לא אשכח , בשעות הבוקר , התקשר בחור אדיב ומקסים
ואמר לי שיש לו בשורה שתפתח את היום שלי בהפתעה גדולה ומיד בישר לי שזכיתי ב-2.5 מיליון ₪!! שאלתי אותו אם זה אמיתי והוא אישר שוב את הבשורה ואמר לי להגיע למשרדים על מנת לקבל את הזכייה. לא ידעתי איך לעכל את הבשורה , התחלתי לרוץ ולצרוח בדירה הקטנה שלי כמו משוגע מרב אושר, לא האמנתי שזה קורה לי ושזכיתי! יששששששש מי האמין?
אין עליכם לוטוקש מקצועיים אמינים ואדיבים
 

א. מהצפון זכתה בתאריך 26/06/2012 בזכיה ע"ס 2,500,000

אני אפילו לא יודעת איך להתחיל, בעלי ואני רגילים להתמודד עם לחצים כלכליים כל החיים.
בזכות לוטוקש, החיים שלי השתנו !!!.
את השיחה מהנציג שלכם קיבלנו בבוקר , שנינו היינו עדיין בבית ואני זאת שענתה לשיחה הזאת- ללא ספק שיחת הטלפון הכי מרגשת שהיתה לי ואני לעולם לא אשכח אותה.
שהבחור המקסים התקשר ובדק שאני יושבת כי יש לו בשורות טובות כ"כ שמחתי, תמיד קיוותי שנזכה בהגרלה ושהוא אמר לי שזכינו ב-2.5 מיליון ₪ חשבתי שאני חולמת, זה לא יכול להיות שזה קורה לנו, הנציג היה נרגש כמעט כמוני ואיחל לי מזל טוב, אני קפצתי על בעלי וסיפרתי לו, שנים לא חייכנו ככה, אפילו לא זכרתי איך הוא נראה שהוא מחייך... אושר גדול, הקלה ענקית ואנחנו גם נוכל לעזור לילדים.
תודה לוטוקש, בזכותכם חיינו השתנו לטובה!"
 

י. מהמרכז זכה בתאריך 26/06/2012 בזכיה ע"ס 2,500,000

זו ,פעם ראשונה שאני זוכה במשהו בחיי ,דווקא בגילי המופלג , אין לתאר כמה זה משמח ומרגש אותי, זה היה יום שאני לא אשכח בחיי, ההפתעה המשמחת הזו טרפה את כל הקלפים ואני שמח שהתמדתי עם לוטוקש!
כל החיים עבדתי לפרנסתי באותו המפעל, אף פעם לא היה חסר לי כלום, יש לי ילדים מוצלחים, כולם התחתנו והביאו לי נכדים, אני אדם מאושר.
2.5 מילון ₪ זה הרבה מאוד כסף ואת כסף הזה אני מעניק לנכדים שלי, יחד עם מנוי בלוטוקש לכל אחד מהם "
 

א. מהמרכז זכה בתאריך 26/06/2012 בזכיה ע"ס 2,500,000

"האמת היא שאני לא אדם של הגרלות ותמיד האמנתי שהאהבה שלי לטכנולוגיה והידע שצברתי ועדיין צובר כסטודנט ויזם צעיר, הם אלו שיובילו אותי להצלחה כלכלית בסופו של דבר.
יום אחד הגיע צילצול טלפון ששינה את חיי, באותו יום הייתי בלימודים, קיבלתי שיחה ממספר שלא הכרתי והתלבטתי אם לענות ( בכול זאת באמצע שיעור ) לא עניתי ואז שוב – 4 שיחות שלא נענו , הבנתי שזה חשוב , לשיחה הבאה כבר עניתי –זה היה ממועדון לוטוקש – שהם נרגשים ומחפשים אותי שאלו אם אני יושב ואז אמרו לי שזכיתי ב-2.5 מיליון ₪.
לתאר את התחושות והמחשבות שעברו באותם רגעים קשה לשחזר, כמו חלום, דווקא אני , לעשות מנוי בגיל כול כך צעיר והנה זכיתי הנציג שעשה לי את המנוי צדק !כיף גדול עכשיו אני אוכל גם לעזור להורי וגם להשקיע במיזם, , תודה לוטוקש !
 

א . מהצפון זכתה בתאריך 26/06/2012 בזכיה ע"ס 2,500,000

הנייד של אישתי צילצל ענתה ומיד ניתקה, ששאלתי אותה מי זה היה אז היא אמרה שמישהו מנסה למתוח אותנו שזכינו בסכום כסף בלוטוקש, ואז צילצול נוסף ואשתי שואלת –" מה זו לא מתיחה ? זה אמיתי !!!
ואז הגיעו צרחות האושר שאין לתאר , זכינו ב 2.5 מיליון ₪
ואישתי התחילה לבכות מרוב אושר וגם אני, עדיין לא מעכלים, התחבקנו חיבוק משפחתי יחד עם הילד שלנו ומבקשים תודה מבורא עולם, פעם ראשונה שאנחנו זוכים במשהו כ"כ גדול! רק חזרנו כל המשפחה מאומן וכאלה בשורות נפלאות.תודה , תודה רבה!"
 

17 בספטמבר 2012
י. מרשל"צ בהריון מתקדם, התבשרה שזכתה בחמישה מיליון בלוטו, לא האמינה, בדקה בזירה האישית והבינה שחייה השתנו.

"כאשר בן זוגי ואני גילינו שאנחנו בהריון ועומד להצטרף ילד לזוגיות שלנו, החלטתי שבשביל הספורט להצטרף למועדון לוטו קש, אמרתי לו שיכול להיות ממש נחמד אם נזכה גם בתינוק וגם בכסף על מנת שנוכל לתת לתינוק כל מה שרק ירצה. מה כבר יש לנו להפסיד? הוא היה קצת סקפטי וחסר אמונה אבל שכנעתי אותו די בקלות.

היתי כבר לקראת סוף ההריון שקיבלתי את הטלפון ששינה את חיינו, נציג של מועדון לוטוקש קו השני מבשר לי שזכיתי בחמישה מיליון ₪,
חשדתי שזה אולי בן זוגי מנסה לעבוד עליי וסגרתי את השיחה די מהר. אחר כך, התיישבתי במחשב ונכנסתי לזירה האישית שלי באתר לוטוקש... ואז ראיתי את הזכייה והבנתי שהטלפון היה אמיתי!!! אני לא אצליח לעולם להסביר כמה התרגשתי באותו הרגע, עוברות כ"כ הרבה מחשבות ברגע אחד ואני זוכרת שצחקתי ובכיתי במקביל, זה טירוף!! לא ידעתי מה לעשות קודם? להתקשר לבן זוגי? לאמא שלי??
כמעט ילדתי במקום מרוב התרגשות ונפשי לא ידעה שמחה גדולה כל כך מאז שהתבשרתי שאני בהריון (די הרבה שמחות ושכן יירבו).

עכשיו בן זוגי מאמין!! עד היום אני מזכירה לו שלולא אני, לא הינו זוכים ומזכירה לו איך התנגד בהתחלה שהצעתי את הרעיון... אין ספק שהסכום המכובד הזה שיחרר אותנו מהלחצים. תודה למועדון לוטוקש , לעולם לא אשכח את השיחה הזאת עם הנציג שלכם."
תודה !
 

דרמה בדרום!

ב-11.11.08 זכתה לקוחה של לוטוקש מאזור הדרום

בפרס הראשון בלוטו וגרפה לכיסה באמצעות "השישייה האישית" את כל הסכום האגדי: 15,000,000 ₪ !!!

 

השיטה עובדת – ובגדול: הזכייה בפרס הראשון היא ההוכחה הטובה ביותר לנוסחת ההצלחה הייחודית, שפותחה ע"י צוות המומחים של לוטוקש וכבר גרפה עד היום זכיות בהיקף של 20,000,000 ₪.

 

שיחת הטלפון ששינתה את חיי...

"אשתי בדיוק אפתה עוגה כשהטלפון צלצל. בדרך כלל אני לא עונה למספרים חסויים ולכן לא עניתי בפעם הראשונה, אך כשהמשיכו לצלצל בעקשנות החלטתי בכל זאת לענות. את שיחת הטלפון הזו אני לא אשכח כל חיי: הנציגה של לוטוקש שדיברה אתי שאלה אם אני יושב טוב, ואחרי שהודיעה לי בכמה זכינו צעקתי "אני לא מאמין" ואשתי, שראתה אותי כולי נרגש רצה אליי עם כוס מים... 

את העוגה שכחנו להוציא בזמן מהתנור והיא הצטמקה – אבל מה, הרגעתי את אשתי, חשבון הבנק שלנו תפח יופי..."

 

יום אחד אולי הטלפון יצלצל גם אצלך...

נציג נרגש של לוטוקש יבשר לך על זכייתך בלוטו, ברגע הראשון בודאי תחשוד שמישהו מחבריך מנסה למתוח אותך...

בהמשך, לאחר שתתאושש מההלם הראשוני, תתחיל לחלחל לתודעתך העובדה שמשהו בחייך עומד להשתנות, ובגדול. התסריט הזה יכול להיות מציאותי.זה יכול לקרות גם לך כבר מחר, עם השיטה החכמה של לוטוקש המגדילה את הסיכויים שלך לזכות בלוטו.

צלצל אלינו עוד היום והצטרף לאחד ממסלולי הזכייה שלנו. חבל על כל יום שעובר בלי לוטוקש...

 

\"\"שאלון לוטוקש

מה הזכייה הגבוהה ביותר עד היום בלוטוקש:

    350,000
    10,000
    15,000,000
    100,000,000